úterý 3. března 2015

HF, Match, Víza .. aneb budu odlítat!

Po dloooouhatánský době se zase ozývám :) .. nebo spíš konečně a jediné čemu za to vděčím je pravděpodobně to, že mě včera skolila chřipka :D

Ale abych po těch měsících ticha nepsala o chřipce ( kdo by si taky o mém hypochondření taky chtěl číst, že jo :D ) tak přejdu rovnou k věci :)

Host Family

Nebyla sem jedna z těch au-pair které narazily na tu pravou HF po týdnu. Popravdě sem na ní čekala skoro 4 měsíce, takže nezoufejte když se nikdo neozývá a nebojte se odmítat rodiny když vám nesedí :). Prošla sem si desítkami mailů, několika hovory po Skypu až sem narazila na tu "mojí rodinku" .. něco málo o nich .. bydlí na předměstí Winston-Salem státu North Caroline, single HM a 10-tiletá holčička, s HM sme si sedli po prvním mailu a naše Skypy mě v tom jenom utvrdili :) .. sednem si v názorech, v životním stylu a máme hodně společného. Malá je občas stydlivka, občas ďáblík, každopádně mě bere a má koně .. a vlastně to byl původně hlavní důvod proč mě jako au-pair oslovili (jelikož mám doma taky koně) .. dál mají 4 kočky, 2 morčata a pár dalších drobných zvířátek :D .. prostě malinká zoo :D.

Match

Matchli sme 8.2. a od té doby mi začalo všechno strašně rychle utíkat :D .. konečně jsem si koupila kufr .. a tak nějak sem začala mít výkyvy :D .. nevim jestli to tak má každej nebo jenom já, ale občas mam svých 5 minut kdy přemejšlim jak to doma bude fungovat beze mě, co kamarádi, rodina, co moje zvířata (ano asi sem divná, ale víc než rodina mi bude chybět kůň, pes a kočka :D) .. bez stesku to asi nepude, ale odloučení snáší denně tícíce lidí a taky žijou ne? :)

Víza

Jo slavný a pěkně pitomý víza :D .. dá se jima prokousat, zvládla sem to já stejně jako hromady lidí přede mnou, takže žádný stresy :) akorát to bych zas nebyla já abych něco nedělala na poslední chvíli :D (takže dneska - hlavně, že už mam doma tejden kurf :D) .. jenže vážně se mi do toho nechtělo (znáte ten pocit když si rači najdete milion věcí co nutně musíte udělat než tu, kterou doopravdy musíte udělat?) ..  zítra je ještě skočím zaplatit na přepážku poněvadž mě to nepustlo přes platební bránu a ani převodem přes internet banking. Takže zítra se ještě zaplatit, objednat se na pohovor na ambasádu. No, pak už jen čekat na 20.4. a můj odlet :)

Na konec o čem chystám další články, oba budou asi hodně "obrázkové" .. chci udělat jeden na Pre-departure project a druhý na fázy balení, sem praktická asi jako sáňky v létě, takže sama osobně sem zvědavá jak to dopadne :D

xoxo K.

Žádné komentáře:

Okomentovat